B.O.P.E AIRSOFT ORADEA

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Salut pentru toti

In jos 
AutorMesaj
FreedomFighter

Data de inscriere : 01/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

MesajSubiect: Salut pentru toti   Mier Iun 01, 2011 6:44 pm

Salutare

Ma numesc Eduard, sunt din Oradea, m-am mai întâlnit cu câțiva dintre voi la Valea lui Mihai (22.05.2011) si am fost si la un joc aici în apropiere de Oradea (29.05.2011). De mult cautam ceva asemanator ca si airsoft-ul, și mulțumit lui Rrazak l-am gasit, SUPER TARE cheers cheers cheers .

Și sper să ne mai întâlnim la jocuri.. și ca "VIP" sau "ostatec" până nu-mi procur niște replici. Dacă mă primiți

Appropos de replici. Poate careva dinte voi ma pot ajuta cu sfaturi.

O zi faina pentru toți.

Ultima editare efectuata de catre Eddie in Joi Iun 09, 2011 1:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
bazooka

Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 43
Localizare : ORADEA

MesajSubiect: Re: Salut pentru toti   Mier Iun 01, 2011 7:24 pm

Bun venit! cheers ,legat de sfaturi in ceea ce privesc replicile ,conteaza ceea ce iti place!Cam toate fac acelasi lucru! Razz
Sus In jos
FreedomFighter

MesajSubiect: Re: Salut pentru toti   Mier Iun 01, 2011 8:11 pm

bazooka a scris:
Bun venit! cheers ,legat de sfaturi in ceea ce privesc replicile ,conteaza ceea ce iti place!Cam toate fac acelasi lucru! Razz

Merci,

Legat de replici m-am gândit pentru început să procur un shotgun (am vazut si cae pot trage simultan cu 3 bile Cool ), si un Glock G18C electric... din pacate am bugetul mic, dar a-si lua niste replici ieftine si bune (adica bune pentru joaca - nu sa am probleme cu ele) pentru inceput. ca să pot juca.

Si la bani într-o săptămână a-ți lua si un PM AEG. (de ex: AK47, M4, Steyr AUG, P90, M16, etc. aprox. acestea îmi plac Cool ). Și apoi poate si un sniper (oricum modelul de snimper ce-mi place nult e foarte scump Sad - deci la modelul lui mă mai gândesc.. sau mai study )
Sus In jos
rrazak

Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 38
Localizare : VLM

MesajSubiect: Re: Salut pentru toti   Mier Iun 01, 2011 10:47 pm

...SHOTGUN, GLOCK17, AK47, P90, SNIPER....... Shocked Shocked Shocked Shocked ce zici de un minigun.... stiu io ce iti traba:
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=CAW-AEG-M134L&search=special&rs=minigun&catid=&cat= ?????? tongue
...................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil in ordinea asta..... lol!..nu esti moale.... Very Happy

Ultima editare efectuata de catre rrazak in Mier Iun 01, 2011 11:15 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Bope2

Data de inscriere : 05/09/2010
Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Salut pentru toti   Mier Iun 01, 2011 11:04 pm

Gartling Wink
Sus In jos
FreedomFighter

MesajSubiect: Re: Salut pentru toti   Mier Iun 01, 2011 11:46 pm

rrazak a scris:
...SHOTGUN, GLOCK17, AK47, P90, SNIPER....... Shocked Shocked Shocked Shocked ce zici de un minigun.... stiu io ce iti traba:
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=CAW-AEG-M134L&search=special&rs=minigun&catid=&cat= ?????? tongue
...................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil in ordinea asta..... lol!..nu esti moale.... Very Happy

Ma gandeam că, se subânțelege Exclamation Question Exclamation Question Exclamation (se pare că nu... deci pentru cei mai slabi le explic... tongue ) că, îmi plac ca și formă armele respective, ceea ce nu înseamnă că vreu să cumpăr din fiecare căte o replică (doar eventual dacă câștig la lotto Very Happy ), mă gândeam pentru joc de început e bine să am ceva în jur de 100 m/s și unul pentru CQB. și așa după un timp (la bani într-o săptămână) să-mi procur una dintre ele...

Și da spui bine .. Cool, Îmi place și minigun, dar n-o să-l cumpăr pentru arisoft sa car cu mine 14 kg Question http://www.free-press-release.com/news/200906/1245514482.html lol! - nu ca și cum nu s-ar găsi.... dar e aiurea... affraid
Sus In jos
Claudiu M9

Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 35

MesajSubiect: Re: Salut pentru toti   Joi Iun 02, 2011 2:00 pm

salut si bine ai venit Cool
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.saf.youpc.ro./
Bope2

Data de inscriere : 05/09/2010